Ücretsiz Kargo (150 TL Üstü) - Kapıda Ödeme

Smok Nord Pod Sigara

 300,00

Smok Nord Pod Sigara Paketinde Neler Var
1 Adet Smok Nord Mod Kit
1 Adet 0.6ohm Mesh Coil
1 Adet 1.4ohm Regular MTL Coil
1 Adet Usb Kablosu
1 Adet Kullanım Klavuzu

Stok kodu: smknrd Kategoriler:

Açıklama

Smok Nord Pod oldukça yeni bir tasarıma sahiptir. Yepyeni bir tasarıma sahip olan butonla tetiklenen pod sistem cihazı olarak bilinmektedir. Smok Nord pod kit bu alanda hem hesaplı hem de başarılı bir marka olarak dikkat çekmektedir.

1100mAh kapasitesine sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Bu noktada, batarya kapasitesinin oldukça güçlü olduğunu dile getirmek gerekir. Batarya kapasitesinin güçlü olması sayesinde pil şarjının daha uzun süre dayanması ve cihazın daha uzun süre kullanılması mümkün olmaktadır.

Pod sigara kullanarak normal sigara bağımlılığını azaltmak veya tamamen bırakmak isteyenler için harika bir ürün bulunmaktadır.

Vaping başlatmak ve pil ömrü hakkında bilgi almak için kullanılan bir düğme yer almaktadır. E-likit penceresinin varlığı da söz konusudur. Smok Nord pod yorum faktörlerine bakıldığında farklı bir tasarım arayanlara özgün desenleriyle hitap etmektedir. Smok Nord pod fiyat olarak sitemizin uygunluk bakımından başı çektiği söylenmekte.

Smok Nord forum dedikodularına bakıldığında pod sigaranın ağırlığının 80 gram olması büyük bir avantajlı olduğu söyleniyor.

Bu sayede, ürünün istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır. Diğer elektronik sigaralar gibi fazla yer kaplamaz. Smok Nord pod elektronik sigara; siyah- beyaz, sarı- kırmızı, mavi- siyah, yeşil- kırmızı, mavi- kahverengi, kırmızı, siyah gibi farklı renklere sahiptir. İçeriğinde bir adet Nord mod, bir adet 0.6ohm Mesh coil, bir adet 1.4ohm MTL coil, bir adet USB kablosu ve bir adet kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Smok Nord Türkiye içi tüm illere kargo çıkartıyoruz. Bu ürünü satın alarak keyifli bir sigara içimi için ilk adımı atmış olacaksınız.

sigaranın şarj edilmesi çok kolaydır. USB kablosu sayesinde bilgisayar, Powerbank gibi beş volt bir amper çıkışlı cihazlardan şarj edilmesi mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, Smok Nord’un her ortamda şarj edilmesi ve kullanılması söz konusudur.

Smok Nord Pod Sigara İnceleme  ve Ürün Özellikleri

Smok Nord yorum olarak pod mod sigaralar arasında önemli bir şöhrete sahip olduğunu vurgulamak gerekir. Smok Nord sigara kullandığınız takdirde daha düşük watt değerleriyle daha yoğun nikotin sağlanmasına şahit olursunuz. Ayrıca, bu cihazın kullanımının çok pratik ve kolay olduğunu eklemek gerekir.

Smok Nord pod e sigara satın almak istiyorsanız en doğru adres sayfamız olacaktır. Hem hesaplı hem de kaliteli ürün satışı gerçekleştirmektedir.

Smok Nord podun 80 gram ağırlığında ve 94mm boy/ 30mm genişlik özelliklerine sahip olması kullanım bakımından büyük avantaj sağlamaktadır. Gövdesinin küçük ve hafif olması sayesinde her yere götürülmesi mümkündür.

Gövdenin küçük olmasına rağmen 1100mAh gibi oldukça yüksek bir pile yer verilmesi önemli bir detaydır. Buna ek olarak, ürünün batarya kapasitesinin maksimum 15 watt’a çıkması mümkündür. Ancak, ürünün genel olarak 10 ile 15 watt arasında kullanılması söz konusu olmaktadır.

Smok Nord pod’ta sigaranın direkt voltaj çıkışı sağlayabilen bir ürün olduğu bilinmektedir. Cihazın gövdesinin üzerinde bulunan ateşleme tuşu sayesinde ateşlenmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede, cihazdan buhar üretimi yapılmaya başlanmaktadır.

Güvenlik açısından önemli özelliklere sahip olduğunu belirtmek gerekir. Gövdenin üzerinde LED ışıkları bulunmaktadır. LED ışıkları sayesinde cihazın enerji seviyesinin gösterilmesi mümkündür. Buna ek olarak, gövdenin ağızlık kısmı korumalıdır.

Pod mod olmanın bir gereği olarak e-likit kapasitesine sahiptir. Söz konusu e-likit kapasitesi üç ml olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra, cihazın değiştirilebilen bobin kısmı bulunmaktadır. Ergonomik ağızlık kısmının varlığı sayesinde ürünün güvenli ve pratik bir şekilde kullanılması mümkün olmaktadır.

Bu cihazı satın almak istiyorsanız birçok konuda avantajlı olduğunuzu bilmelisiniz. Cihazın koruma özellikleri çok çeşitlidir. Cihazın kısa devre yapma ihtimaline karşın kısa devre koruması bulunmaktadır. Ayrıca, düşük voltaj gibi durumlarda faaliyete geçen düşük voltaj koruması yer almaktadır.

Sigaranın kolaylıkla şarj edildiğinden bahsetmek mümkündür. Cihazın gövdesinin üzerinde USB girişi bulunmaktadır. Mikro USB girişi sayesinde şarj işlemleri kolaylıkla yapılabilir. Buna ek olarak pod system mantığı ile çalışan cihaz sekiz saniyenin üzerinde buhar çekimi yapıldığı durumlarda cihazın otomatik uyarı sistemi devreye girmektedir.

Smok Nord Pod Sigaranın Avantajları

Smok Nord pod sigara kullananlar, yalnızca teknik özellikler konusunda avantajlara sahip olmazlar. Bunların yanı sıra, diğer pod sigaralardan farklı olarak, DTL- nargile içimi deneyimi de bulunmaktadır. Cihaz içerisinde bulunan 0.6 ohmluk Nord Mesh Coil sayesinde söz konusu nargile içimi gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra  tatmin edici MTL deneyimi yaşamak mümkün olmaktadır.

Diğer pod sistem sigaralardan birtakım farkları bulunmaktadır. Örneğin, kartuşa bağımlı kalınmadan kullanılması söz konusudur. MTL yani sigara içim tercih eden e-sigara kullanıcılarına bu ürün, yoğun bir şekilde tavsiye edilmektedir.

Ayrıca, normal sigarayı yeni bırakmış kimselerin bu cihaz sayesinde sigaranın hiçbir eksikliğini hissetmeyeceğinin garantisi verilmektedir.  En büyük avantajlarından birisi ise güçlü boğaz vurumu sağlamasıdır. Smok Nord pod e sigara  nic salt içeren veya nikotin oranı yüksek e-likit ile beraber kullanılması tavsiye edilmektedir.

Smok Nord pod e sigaranın oldukça modern bir görünüme sahip olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Kullanılabilirlik açısından bu cihazın fark yarattığı bilinmektedir.

Cihazın tek düğme yardımıyla tetiklenmesi, gelişmiş bir sürüme sahip olduğunu gösteren en önemli detaydır. Buna ek olarak, cihazın donanımı, kullanıcıların modern ihtiyaçlarına yönelik olarak tasarlanmıştır. Elektronik sigara keyfini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için ideal bir üründür.

Smok Nord podun  kullanım süresinin oldukça uzun olduğunu belirtmek gerekir. İşlevsellik bakımından mükemmel detaylara sahip olan bir cihazdır.

Smok Nord pod kit sigaranın dış görünümünde birçok yenilik yapılmıştır. Farklı renklerin karışımının olduğu tasarımlara ek olarak tek bir renkten oluşan dış görünüşe sahip cihazlar bulunmaktadır. Smok Nord pod sigaranın kaplama görünümünün eşsiz olduğunu vurgulamak gerekir. Yaklaşık 6-7 farklı renge sahip cihazın satışı söz konusu olmaktadır.

Smok Nord pod sigara cihazında yüksek güç kapasitesi  mevcuttur. Buna ek olarak, boyutlarının günlük kullanım için ideal olmasından mütevellit bu cihazın standartlarının en üst seviyelerde olduğunu belirtmek gerekir.

1100 mAh pil kapasitesi sayesinde bilhassa günlük kullanımlarda olabilecek en yüksek performans sunulmaktadır. Cihazda akıllı pil ömrünü gösteren gösterge yer almaktadır. Bu sayede, kullanıcılar, güç tüketim oranlarını her zaman görme fırsatına sahip olurlar.

Buna ek olarak, likit kapasitesinin diğer standart ürünlere kıyasla çok daha iyi olduğunu eklemek gerekir.

Smok Nord pod likit kapasitesinin yüksek olmasından mütevellit kullanıcıların sürekli olarak likit dolumu yapmasına gerek kalmaz. Bir diğer avantaj ise güç üretiminin yüksek olmasıdır. Yüksek güç üretimi sayesinde buharın etkili şekilde hissedilmesi mümkün olmaktadır.

İlk kullanımdan itibaren farkını ortaya koyan kaliteli bir üründür. Buhar deneyimi konusunda en iyisini yaşamak isteyenlerin tercihi bu cihaz olmalıdır. Ayrıca, seviyeler arası geçişin tatmin edici olduğunu belirtmek gerekir. Smok nord fiyat olarak cazip bir cihaz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Smok Nord Pod Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun