Ücretsiz Kargo (150 TL Üstü) - Kapıda Ödeme

Smok infinix 2 Pod Elektronik Sigara

 275,00

Smok infinix 2 Pod  Kutusunda Neler Var? 

1  SMOK infinix 2 Pod Cihazı
2  Doldurulma özelliği olan Mtl Kartuş
1  Usb Kablosu
1  Kullanım El Kitapçığı

Stok kodu: smkinfsltl Kategoriler:

Açıklama

Smok infinix 2 Pod Elektronik Sigara ince uzun  yapısı çeşitli renk seçenekleri ve tek tuşla çalışma özelliği ile gözde cihazlardan biri.

Elektronik sigara kit modelleri, sigara bağımlılığından kısa sürede kurtulmaya neden olacak cihazlar arasındadır. Temel olarak atomizer ve batarya sisteminden meydana gelmektedir.

Atomizerin içine konulan sıvılar sistem sayesinde buhar haline getirilir. Geleneksel sigaralardaki gibi bir dumana sahip olan elektronik sigaralar, gerçek sigara deneyimine yakın bir deneyim ortaya çıkarır. Bu tarz ürünlerde ateşleme süreci ise geleneksel sigaralarda olduğu gibi değildir. Bu nedenle katran, zift gibi çeşitli zararlı maddeleri solumanıza neden olmaz.

Tercihe bağlı olarak uygun bir likit tipi belirlenerek e-sigara kullanılabilir. Oldukça ekonomik bir yapıya sahip olan elektronik sigaraları tercih ettiğinizde beş kata varan bir tasarruf elde edersiniz. Ayrıca bundan sonraki süreç içinde sigaranın rahatsız edici kokusu, kül tablaları ve çakmakları da unutmuş olacaksınız.

Konuya tamamen hijyenik bir çözüm yolu sunan e-sigaralar çevrenizin de beğenisini alacaktır. Gerçek sigara rahatsız edici bir koku verdiğinden dolayı çevreniz tarafından zaman zaman şikayet unsuru olabilir.

Ancak elektronik sigarada bu tarz etkilerin görülmesi söz konusu olmayacaktır. Koku yaratmadığından dolayı her ortamda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Elektronik sigara satın almaya karar verdiğinizde, modeli de doğru bir şekilde seçmeniz oldukça önemli bir konudur.

Bu konuya doğru bir çözüm yolu getirerek, uzun bir zaman boyunca memnuniyet içinde tercih edebileceğiniz bir cihaz satın alabilirsiniz. Konuya doğru bir çözüm getirmenize neden olacak smok elektronik firmasının çıkardığı yeni nesil Smok İnfinix 2 Pod Sigara, e-sigara deneyiminin çok daha kaliteli bir hale gelmesine neden olacaktır.

Özellikle uzunca bir süreden beri devam eden sigara bağımlılığınız varsa ve konuya hızlı bir çözüm yolu ararsanız smok infinix 2 modelinde karar kılmanız doğru olacaktır.

Smok infinix 2 İnceleme


Hafif ve portatif bir yapıya sahip olan elektronik sigara modeli olan smok infinix 2 kit, her daim yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün seçeneği olacaktır. Kolay bir kullanıma sahip olduğundan dolayı, yeni başlayanlar içinde oldukça uygun bir cihazdır.

Elektronik sigara kullanmaya yeni başlasanız bile, smok infinix 2 modelin basit kullanımı sayesinde çok daha hızlı bir şekilde e-sigaraya başlayabilirsiniz. Eşsiz tasarımlara sahip olan ürün ilk bakışta tüm dikkatleri üzerine çeker. Özellikle farklı tasarımları bulunan bir ürün arayışında olanlar için son derece uygun olacaktır.

Renk seçenekleri arasında siyah, mavi ve kırmızı yer almaktadır. Bu renklerle sınırlı değil ayrıca çok renkli çeşitleri bulunmaktadır.

İnfinix 2 pod sistem kitinin gövdesinde led gösterge ışığı yer almaktadır. Ayrıca ürün kutusunda zengin sayıda parça yer alırken, bu sayede ürünü doğrudan kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir adet smok infinix 2  e sigara modeli, iki adet doldurulma özelliği bulunan kartuş, bir usb kablosu, bir kullanım kitapçığı ürün kutusunda karşınıza çıkacaklar arasında yer alır.

Cihazın kolay kullanımı sayesinde çok daha uzun bir zaman boyunca e-sigara deneyimine kesintisiz olarak devam edebilirsiniz. Yeni nesil e-sigara modellerinden biri olan bu model, geleneksel e-sigara tiplerinde karşınıza çıkacak sorunların tamamen önüne geçecektir. Özellikle e-sigarada akma ve sızıntı gibi sorunlar bu dönemde kullanıcıların karşısına çıkabiliyordu.

Ancak yeni nesil e-sigara modellerinden biri olan smok infinix 2 pod kit, bu tarz sorunlar ortaya çıkarmadığından dolayı uzun bir zaman boyunca gönül rahatlığı içinde tercih edilebilir. Bu sayede eski zamanlarda e-sigara kullanıcılarının karşısına çıkan hijyen sorunlarına da başarılı bir şekilde çözüm getirilmiş olacaktır.

Smok infinix 2 pod gibi E sigara türleri kokusuz olduğundan dolayı, çevrenizin şikayet etmediği seçeneklerden biri olacaktır.

Özellikle çevrenizi sigaranın etkilerinden korumayı isterseniz tercihinizi elektronik sigara modellerinden biri olan cihazdan  yana kullanmanız doğru bir seçim olacaktır. Üstelik bu sayede bütçenizi korurken konuya çok daha mantıklı bir çözüm yolu getirmiş olursunuz. Bu bakımdan da doğru bir yol olan e-sigara modelleri konuyu akılcı şekilde çözmenize zemin hazırlar.

Smok infinix 2 fiyat bakımından hemde diğer pod elektronik sigara kullananlar tarafından da bir hayli fazla beğenilen cihazlardan biridir.

Smok infinix 2 yorum tarama sistemimiz ile baktığımızda özellikle cihazın küçük ve pratik bir yapısının bulunması kullanıcılardan övgü dolu yorumlar almasına neden olmuştur. Öte yandan günümüz şartlarında e-sigara modeline çok daha basit bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken şey ise Smok infinix 2 satın al kısmından ürünü sipariş vermektir. Sigara bağımlılığından kurtulmanıza neden olacak bu cihaz, bundan sonraki süreç içinde sigaranın zararlı etkenlerine maruz kalmanızın önüne geçer.

Özellikle sağlık sorunları sürekli olarak gündeme gelmeye başladıysa ve sigaranın el yakan fiyatlarından kurtulmayı düşünüyorsanız, farklı bir arayışa gerek kalmadan tercihinizi bu cihazdan yana kullanabilirsiniz. İddialı tasarımı ve kullanışlı özellikleriyle uzun bir zaman boyunca severek tercih edeceğiniz bir ürün seçeneği olarak ön plana çıkacaktır.

Kolay taşınabilir yapıya sahip olduğundan dolayı Smok infinix 2 pod sistemi istediğiniz her yere hızlı bir şekilde götürebilirsiniz. Ürüne dolum yapmakta oldukça basit olurken, hijyen açısından herhangi bir sorun görülmeden ürünü devamlı olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Zengin sayıda bulabileceğiniz çeşitli e-sigara likit seçeneği de daima olarak e-sigara deneyiminizi kaliteli bir hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Smok infinix pod kartuşları kategorisinden ürünün yedek kartuşlarını temin edebilirsiniz. İyi bir dolum kapasiteye sahip orijinal yedek parçalar kategorimizde yer almaktadır.

Eğer sizde smok infinix 2 kullananlar arasında iseniz veya yer almayı düşünüyorsanız yorum kısmından ürün hakkında ki düşüncelerinizi bilmek isteriz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Smok infinix 2 Pod Elektronik Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun