Ücretsiz Kargo (150 TL Üstü) - Kapıda Ödeme

Justfog Minifit Pod Sigara

 200,00

1 Adet Justfog Minifit  Pod Sigara
1 Adet Minifit Pil
1 Adet USB Kablo
1 Adet Kullanıcı Kılavuzu

Stok kodu: jstfgmnft Kategoriler:

Açıklama

Hangi elektronik sigarayı kullanmalıyım diye düşünüyorsanız tercihiniz Justfog Minifit pod sigara olmalıdır. Bir pod kit elektronik sigara modeli olan justfog minifit pod kit pod sistem cihazlar içinde uygun fiyat olarak pod elektronik sigara kategorisinde yerini almıştır.

Bu cihazın en önemli avantajı, hiç şüphesiz maliyet konusunda olmaktadır. 2019 yılının şu günlerinde yapılan sigara zamları herkesin dilindedir. Elektronik sigaralar ise uygun bir fiyata sahiptir. Buna ek olarak, hem bataryada hem de likitte önemli ekonomik fırsatlar sunmaktadır.

Bir e sigara statüsünde olan Justfog Minifit satın al aşamasında uygun ödeme seçeneklerinden biri olan kapıda ödemeyi seçebilirsiniz. Bu saywde normal sigara kullanımından daha az ücret ödemiş olursunuz.

Elektronik sigara; son yıllarda popüler olan önemli bir cihazdır. İnsanların elektronik sigara kullanma sebebi, hiç şüphesiz, normal sigara bağımlılığından kurtulmaktır. Elektronik sigara kullanımı; daha ilk günden olumlu anlamda etkisini göstermektedir.

Örneğin, elektronik sigara kullanıcılarının nefes alma düzeni eskiye kıyasla düzelmektedir. Buna ek olarak, düzenli olarak elektronik sigara kullanan kişilerin tat alma duyuları gelişir. Ayrıca, sigara içmekten dolayı cildi solan kişilerin cilt yapıları düzelmeye başlar. Tüm bunların dışında, sigaranın içinde bulunan kimyasal maddelerin elektronik sigarada bulunmadığını hatırlatmak gerekir.

Justfog Minifit İnceleme Kullanım ve Özellikleri

içerisinde bir adet Minifit pod mod, bir adet Minifit pil, bir adet USB kablosu ve kullanım kılavuzu bulunmaktadır. Justfog Minifit ultra özelliklere sahip oldukça pratik bir cihazdır. Pratik olmasından dolayı bilhassa erkek kullanıcılara hitap ettiğini söylemek gerekir.

Minifit pod inceleme altına alındığında bir başka özellik bu cihazın herhangi bir pantolon cebinde taşınması dahi mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, cihazın küçük boyutlarda olmasından mütevellit bilhassa yolculuklarda kullanılması söz konusudur.

Justfog Minifit kullanımı kolay pod sigara e-likitleri çalışmaktadır. Kullanılan likitin istenilen her zamanda doldurulması kolaylıkla gerçekleşmektedir.

Justfog Minifit pod yorum olarak sahip olduğu önemli özelliklerden dolayı bilhassa sigarayı yeni bırakan veya bırakmak isteyen kişilere hitap etmektedir. Bunun yanı sıra, günlük sigara kullanımı az olan kişilerin kullanması da mümkündür. Özellikle boğaz vurumu ile ilgili yorumlar yer almaktadır.

Justfog Minifit elektronik sigara sigaranın kolay şarj edilebilme özelliği göz doldurmaktadır. Podun açılması ve kapatılması; çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

On/off tuşları sayesinde cihazi aktif hale getirmek veya kapatmak mümkündür. Kısaca özetlemek gerekirse, bu cihaz, hiçbir şekilde kullanıcıları uğraştırmaz. Kullanıcı dostu bir üründür. Kolay kullanılması avantajına ek olarak, güvenli bir cihazdır.

Justfog Minifit fiyat bakımından uygun bir şekilde satın almak istiyorsanız internet alışveriş dünyasında sitemizi tercih etmelisiniz.

justfog minifit sigara fiyat açısından hem hesaplı hem de kaliteli sitemizden orijinal olarak temin edebilirsiniz. Sitemiz pod kartuş salt likit gibi ürünlerin satın alındığı alışverişin bir numaralı adresidir.

Buna ek olarak, satış sonrası hizmet konusunda da bu sektörün en iyileri arasında bulunmaktadır.

Minifit pod fiyat ile ilgili azami ölçüde indirime gidildi. Sizin sigara içme deneyiminize bağlı olarak çalışmaktadır. Elektronik sigaraya başlamak isteyenler, günde ne kadar sigara içtiklerine göre cihaz kullanım sıklıklarına karar vermelidirler. Gün içerisinde ara sıra sigara içen kişiler için Minifit pod mod fiyat olara oldukça uygundur.

Cihazın ayar seçeneklerinin karışık ve çok sayıda olmaması, önemli bir avantajdır. Gün içerisinde orta derecede sigara kullananlar için ise yine bu cihazın kullanılması oldukça uygundur. Minifit setler, genellikle günde 10-20 adet sigara içen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

Buna ek olarak, yoğun sigara içen kişilerin de bu cihazı kullanması tavsiye edilmektedir. Çünkü, Justfog Minifit pod sigara; oldukça yoğun ve kaliteli bir buhar üretimine sahiptir. Sonuç olarak, ne kadar sigara kullandığınızdan bağımsız olarak gönül rahatlığıyla Justfog Minifit pod sigara kullanabilirsiniz.

Justfog Minifit Pod Sigara Özellikleri

Justfog Minifit pod e sigara  kompakt boyutları sayesinde dikkat çekmektedir. Pratik bir cihaz olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu cihazın sahip olduğu kompakt boyutlardan dolayı istenilen her yere götürülmesi mümkün olmaktadır.

Cihazın çantada bile yer kaplamaması önemli bir avantajdır. Kocaman cihazlardan sıkılan insanlar için birebirdir. Bilhassa tasarımından dolayı aksesuar niteliğinde olduğunu savunmak mümkündür.

Bu cihazın ayrıca sitemizde ayrıca kartuş 3 lü paket halinde  satılmaktadır.

Justfog Minifit sigara  beş ml doldurulabilir kapsül ve kit 370mAh pil kapasitesiyle dikkat çekmektedir. Pil kapasitesinin yüksek olması, ürünün uzun süreli kullanılmasını sağlamaktadır.

Doldurulabilir kapsülün boyutunun fazla olması ise cihazı zevk alarak kullanmak ve içerikten tatmin olmak isteyenler için ideal nitelik taşımaktadır.

Buna ek olarak, üç seviyeli pil göstergesi bulunmaktadır. Pil göstergesinin aktif olması sayesinde her ortamda elektronik sigarayı kullanmak mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, ani şarj bitmelerine karşın önlem alınmaktadır.

Justfog Minifit podun  diğer teknik özellikleri arasında doldurulabilir pod bulunmaktadır. Cihazın boyutlarından bahsetmek gerekirse; 21mmX15mmX70mm boyutları oldukça idealdir. Kısacası, kompakt bir cihazın sahip olması gereken boyutları taşımaktadır.

Cihazın USB üzerinden şarj edilmesi mümkündür. Bilgisayar, Powerbank gibi araçlar kullanılarak cihazın her ortamda şarj edilmesi söz konusu olmaktadır.

Justfog Minifit  pod mod e sigaranın teknik özelliklerine ek olarak, tasarım konusunda çok şey vaat ettiğini söylemek gerekir. Örneğin, cihazın birden çok rengi bulunmaktadır. Gümüş, bronz, siyah, mavi ve kırmızı gibi renkler sayesinde cihazın herkesin beğenisine hitap ettiğini söylemek mümkün olmaktadır.

Justfog Minifit pod sistem  sigara  sahip olduğu teknik özellikleriyle bir elektronik sigarada olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır.

Her şeyden önce, kaliteli bir üründür. Uygun bütçeler aralığında yer almaktadır. Güvenilir bir markaya ait olan bir cihazdır. Kolay kullanım özelliklerine ek olarak şık ve zarif bir tasarıma sahiptir.

Justfog Minifit Pod Mod Sigara Avantajları

Justfog Minifit pod cihazın  sahip olduğu avantajları anlamak için öncelikle markayı iyi tanımak gerekir. Firma Güney Koreli bir marka olmakla beraber dünyanın her yerinde popüler olan bir markadır.

2009 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firmanın tüm ürünlerinde en kaliteli elektronik sigaranın müşterilere sunulması amaçlanmaktadır. Buna ek olarak güvenlik konusuna çok dikkat etmektedir.

Justfog markasının tüm cihazları; markanın Güney Kore’de bulunan Ar-Ge laboratuvarında üretilmektedir. Markanın tüm elektronik sigaralarının birçok süreçten geçerek son haline geldiğini eklemek gerekir.

Oldukça güvenilir bir markadır. Marka; CE belgesinin yanı sıra RoHs belgesine sahiptir.

Justfog Minifit pod sigaranın CE ve RoHs belgesine sahip olması önemli bir avantajdır. Bilhassa RoHs belgesi; oldukça zor alınan bir belgedir. Bu belge, belirli maddelerin faaliyetlerinin kısıtlandığını ifade etmektedir. Elektrik ve elektronik aletlerin ne kadar güvenilir olduğunu anlamak için bu belgeye ihtiyaç duyulmaktadır.

Justfog Minifit pod mod sistemin RoHs belgesi alma süreci oldukça detaylıdır. Bu belgenin verilmesi esnasında cihazda kullanımı kısıtlanmış veya yasaklanmış herhangi bir ürünün var olup olmadığı sorgulanmaktadır.

Söz konusu iki belgeye sahip olması sayesinde oldukça kaliteli ve güvenilir bir firma olduğunu ispat etmektedir. Buna ek olarak, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına geçmişten beri yoğun şekilde çalışan bir firmadır.

Justfog Minifit pod  mod e cigaranın çalışma mantığı oldukça basittir. Likitin yüksek derecelerde yakılması sonucunda buhar elde edilmektedir.

Tüm bunlara ek olarak, Justfog Minifit podun  içerisinde farklı aromalara sahip olan likitler kullanmak mümkün olmaktadır. Çikolata, meyve ve gofret aromalı likitlerin kullanılması sayesinde elektronik sigara kullanımından alınan zevk ikiye çıkarılmaktadır.

Bilhassa, karpuz ve kavun gibi sıradışı meyvelerin aromalarıyla dolu likitlerin tadını en iyi şekilde almak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle Justfog Minifit pod mod elektronik sigara  olmalıdır. Cihazı sitemizden sipariş vermeniz halinde kargo takip numaraları ile takip edebilme şansına sahipsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Justfog Minifit Pod Sigara” için yorum yapan ilk kişi siz olun