Ücretsiz Kargo (150 TL Üstü) - Kapıda Ödeme

Justfog Minifit Kartuş (3’lü Paket)

 120,00

Pakette 3 adet Justfog Minifit pod yedek kartuşu vardır. 1.5 ML salt likit kapasitelidir. 1.6 ohm coil ile desteklenmiş. Alttan dolum özelliği olan bir pod kartuştur.

Stok kodu: jstminifkrt Kategoriler:

Açıklama

Konu hakkında başarılı bir seçim yapmanıza neden olacak Justfog minifit kartuş uzunca bir süre tercih edeceğiniz gözde bir seçenek olacaktır. Her açıdan beğenilen özelliklere sahip olan bu kartuş modeli kaliteli bir elektronik sigara deneyimini ortaya çıkarır.

Justfog Minifit Kartuş Özellikleri

Paket içerisinde satışa sunulan Justfog minifit kartuş 21X15X28 mm ebatlarına sahiptir. Likit kapasitesi 1.5 ml olan ürünün direnci 1.6 ohm’dir.

Kullanıcılara önemli bir avantaj sağlayan bu ürün güvenli bir şekilde doldurulabilir. Kesinlikle sızıntı ve akma ortaya çıkarmaz.

Bu nedenle elektronik sigara kullanımını daha iyi bir hale çekecektir. Çevre dostu olan bu ürün özellikle küçük yapısıyla ön plan çıkıyor. Kolay kullanılabilir bir yapıya sahip olduğundan dolayı kullanıcıların beğenisini kazanan bir seçenektir.

Geleneksel tipteki kartuş modelleri akma ve sızıntı ortaya çıkarabilir. Durumun bu şekilde olması aynı zamanda cihazında zarar görmesine neden olacaktır. Kullanıcı açısından çok sıkıntılı bir durum olan bu problemi bitirmek için justfog minifit kartuş fiyat bakımından iyi bir seçenektir.

Bu sayede konu hakkında herhangi bir şikayet ortaya çıkmadan uzun zamanlı olarak ürünün kullanılması sağlanabilir.

Elektronik sigaraların içeriğinde yalnızca nikotin yer alır. Bunun dışında gerçek sigaraların içinde bulunan hiçbir zararlı bileşene kesinlikle sahip değildirler. Aynı zamanda kokusuz olduklarından dolayı normal zamanlarda sigaradan kaynaklı olarak ortaya çıkan tüm sorunların önüne geçilmiş olur.

Elektronik sigaranın en büyük faydası ise doğrudan sağlığadır. Sigaranın içeriğinde bulunan hiçbir zararlı maddeye sahip olmadığından dolayı sağlık adına oluşacak zararlara karşı önlem alınmasına neden olur. Bu nedenle sigara bağımlılığı bulunan ancak sigaradan en kısa süre içinde kurtulmak isteyen kişilere sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Elektronik sigara ve kartuşlar, ürünün kullanımını biraz daha kolay bir hale çekerken, uzun zamanlı olarak gönül rahatlığı içinde tercih edebileceğiniz ürünler arasında yer alırlar. Elektronik sigara ve kartuşların avantajları yalnızca bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda bütçenize de doğrudan etkisi vardır.

Artık bu ürünlerin uzun süreli kullanımı sayesinde, gerçek sigaraya herhangi bir bütçe ayırmanıza gerek kalmadan bu işten daha karlı çıkabilirsiniz. Bu şekilde bütçenizin önemli bir miktarını korumuş olacaksınız. Justfog Minifit kartuş ve diğer elektronik sigara ve kartuş çeşitleri gerçek bir sigaradan çok daha hesaplı bir yapıya sahiptir.

Bu konulardan şikayetçi durumda olan kişilerin ise tercihini doğrudan bu ürünlerden yana yapması mantıklı olur.

Justfog minifit pod ve justfog minifit pod kartuş elektronik sigaraya yeni başlayanlar için doğru bir seçenek olacaktır. Bu şekilde sigara ile vedalaşma şansı elde edebilir ve tüm zararlarından kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Elektronik sigara kullanımı her geçen gün biraz daha artmaya devam etmektedir. Özellikle tamamen zararsız ve doğal oluşu nedeniyle bu alana olan talep aralıksız olarak sürüyor. Elektronik sigaralar sayesinde gerçek sigara deneyimini elde edebilir ve gerçek sigaraların içeriğinde bulunan zararlı maddelerin alımına artık bir son verebilirsiniz.

Bununla birlikte justfog minifit gibi pod elektronik sigaralar kokusuz olduğundan dolayı size veya çevrenize hiçbir şekilde zarar vermeyecektir.

Buhara sahip olan bu cihazlar, gerçek sigara gibi kullanabileceğiniz eşsiz bir seçenektir. Her açıdan pek çok avantaja sahip olan elektronik sigaraları kullanabilmek için kartuş modellerine ihtiyaç duyulur. Kartuşlar son derece pratik bir şekilde kullanılabilen ürünler arasında yer alır.

Justfog Minifit kartuş gibi kartuş çeşitleri çok hızlı bir şekilde bu doldurularak elektronik sigara kullanımına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Elektronik sigara seçimi kadar, elektronik sigara kartuşu justfog gibi seçimlerde de oldukça önemli bir konudur. Bu nedenle kartuş seçimine özen göstererek daha gelişmiş bir elektronik sigara deneyimi elde edebilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Justfog Minifit Kartuş (3’lü Paket)” için yorum yapan ilk kişi siz olun