Ücretsiz Kargo (200 TL Üstü) - Kapıda Ödeme

Elektronik Sigara Antalya

Elektronik Sigara Antalya markaları kaliteli ve orijinal modeller uygun fiyat ve kapıda ödeme seçeneği ile.

Elektronik sigara antalya günümüzde bir çok kişinin sigarayı bırakmak için satın almış olduğu e sigaralar bulunmaktadır. Bu makalemizde sizlere Antalya ilinde ve hizmet verdiğimiz ilçeler Kepez, Muratpaşa ve elektronik sigara çeşitleri ve yedek parça satışı hakkında genel bilgileri aktaracağız.

Elektronik sigara icat edilmesi ve piyasaya içerisine sürülmesi çok fazla bir eski yıllara dayanmamaktadır. Yapılan bir kaç araştırmaya göre elektronik sigara 2003 yılında 52 yaşındaki Çin'li Hon Lik tarafından bulunduğu ortaya çıkmıştır. 1951 doğumlu Hon Lik daha önceden bir eczane işi ile uğraşmaktaydı. 1982 tarihinde Liaoning Koleji Tıp Bölümünden mezun olmuş ve elektronik sigara üretiminin icadını yapmış Çin'li kişidir.

Daha sonrasında Elektronik sigara sadece Çin'de değil Avrupa'nın bir çok yerine 2006 yılında giriş yapmıştır. Tabi bu girişten bir yıl sonra finansal krizlerden dolayı Hong Kong'daki bir firma tarafından tüm elektronik sigara hisseleri satın alınmıştır. Elektronik sigaranın ülkemize gelişi ise 2008 yılında olmuştur. Türkiye'ye giriş yapmış olan ilk elektronik sigara üretiminin yapılmış olduğu ve ancak hızlı özelliklerin de eklenmesi ilk üretilenlerin Avrupa'da tercih edilmediğini gören sigara kullanıcılarımız tarafından olumsuz tepkiler almış olmasına rağmen daha sonraki zamanlarda gelişen teknoloji ve ar-ge çalışmaları ile birlikte bu tepkiler azalmış, ürüne olan talep tr elektronik sigara içerisindeki piyasa da gittikçe kendini hissettirmiştir. Firmamızı açtıktan sonra yeni çıkan her üründe olduğu gibi esigara ve pod sektöründe de trendleri takip etmekte ve kullanıcılara ulaştırmaktayız.

Tabi ki eski yıllarda sigara kullananlar sardıkları tütün ile bayağı vakit geçirmekteydi. Bu da adeta gün içerisindeki zamanlarının neredeyse dörtte birini kapsamaktaydı. Daha sonradan çıkan tütün sarma makineleri işleri biraz daha kolaylaştırmış olsa da yine de kullanıcılar için pek yeterli değildi. Daha sonraları teknolojik ilerlemeler sonucu insanların yapmış olduğu bu işlemi artık makineler yapmaktaydı. Bu sayede insanlar elleri ile ya da makine ile sardıkları tütün zamanını hemen hemen sıfıra indirmişler. Ancak bu da yeterli olmamıştır. Günümüz teknolojisi ile birlikte hayatımıza girmiş olan e-sigaralar tam da bu zamanda ihtiyacımızı karşılamaktadır.Hem diğer tütünler hem de hazır olarak satılan paketler halindeki cigaralar gerçekten ağız içerisinde çok değişik bir koku bırakmaktadır. Bu koku hem sigara kullanan kişiye hem de çevresindeki insanlara rahatsızlık vermekteydi.

Ayrı olarak vücudumuza zararlı olan bu eski çağ sigaralar artık yerini tamamen elektronik sigaralara bırakmıştır. Elektronik sigara likit sayesinde çeşitli tropikal meyve veya bitki özlerinin tadına dilediğiniz zaman bakabiliriz. Bu dahem size hem de çevreye güzel kokular sunmaktadır. Örnek verecek olursak Türkiye'de yetişmeyen bir tropikal meyve bulunmaktadır veya kış aylarında bulamayacağımız yaz aylarında bulabileceğimiz meyvelerin tatlarını likit aromaları sayesinde rahatlıkla bulabiliriz. Hem kendimize hem de çevremize bu sayede kötü koku yaymamış oluruz. Likit aromaların bir çok çeşidi bulunmaktadır. Naneli olanından tutun bisküvili olanı, hatta çerezli olanı dahi bulunmaktadır. Tropikal meyveli yada çeşitli bitki özünün tadını alayım hem de sigara kullanayım diyenlerin en çok tercih ettiği aromalar bulunmaktadır.

Antalya Elektronik Sigara Fiyatları

Elektronik sigara fiyatları normal sigaralardan biraz daha pahalı gibi görünse de aslında öyle değildir. Yıl içerisinde almış olduğunuz tütünler veya hazır kartondakiler elektronik sigaralardan daha pahalıya gelmiş olacaktır. Örneğin bir yıl boyunca aldığınız bütün, çarşaf ve bunun yanında elle sarmak da zorluk çekiyorsanız makine ücreti ve tabaka ücreti vardır. Tütün sarılırken genelde yere dökülür ve kullanmanız imkansızdır. Herkes günümüzde yere tükürdüğü için yada çeşitli hayvanların idrarlarını yereyaptıkları için yere düşen tütünleri kullanmanız sağlık açısından mümkün değildir. Normal hazır pakette satılanlar gün geçtikçe daha da çok zamlanmaktadır.

Adeta sigara kullanıcıları sigaralarını yakmıyor da sigara onları yakıyormuş gibi bir his uyandırıyor.Yıl içerisinde de alınan karton sigara fiyatları cidden çok fazla olduğu içinsigara kullanıcıları artık paket sigaradan vazgeçmişlerdir. Örneğin bir sigaranın 15 lira ortalaması var ve günde 2 paket içiyorsanız bir günde 30 lira sigaraya vermiş olursunuz. Bu da ay sonunda ortalama 900 lira vermiş oluyorsunuz.Elektronik sigara ise size net bir fiyat sunmaktadır. Aspire almak için bir kere para verirsiniz makina dışında likit almanız gerekmektedir. Likit ise bir meyve aromasıdır. meyve aramasına devamlı bir ücret ödenmemektedir. 30 mlaroma ile sigara kullanımınızı aylarca sürdürebilirsiniz. Ayrıca hayalinizdeki meyveleri tatma imkanı bulacaksınız. Şimdi bir kez daha düşündüyseniz bu konu hakkında bana hak vereceksiniz.

Gerçekten de normal sigara, tütün ve elektronik sigara arasında hem fiyat bakımından hem de sigara kullanıcılarına sunmuş olduğu bazı öncelikler elektronik sigarayı üst seviyeye taşımaktadır. Tabi ki günümüzde bir çok elektronik sigara çeşidi bulunmaktadır. Elektronik sigara çeşitliliğiher alanda olduğu gibi kendi içerisinde de smok elektronik sigara fiyat rekabeti olmaktadır. Bu da elektronik sigara kullanıcılarının avantajı olarak görülebilir. daha önceleri çok yüksek fiyatlara satılan e sigaralar günümüzdeki piyasada çok daha ucuz fiyatlara bulunmaktadır.

Antalyada En İyi Elektronik Sigara Marka ve Modelleri

JUUL, VAPORESSO SWAG, SMOK, JOYETECH, KANGERTECH, ASPİRE , Aio, WİSMEC , ELEAF , DELİRİUM ve COSMİG FOG olarak bir çok elektronik sigara markalarını dünya kadar ürünlerinin sigara çeşitleri bulunmaktadır. piyasaya bizler için sunulmuş olan ilk elektronik sigaralara fazla gelişmemiş de diyebiliriz.Bunun nedeni ise ilk çıkan elektronik sigara modellerinde teknolojinin o kadar imkan dahilinde sunulmuş olmasıdır. Tabi ki sarma ve paket halinde olan hazır sigaralardan daha avantajlıydı.ilk elektronik sigaralar şekli itibariyle kullanıcılar tarafından acayip ile karşılanmıştır. Çünkü elektronik sigara hem kalem hem de normal cigaralar gibi bir şekli bulunuyordu. Tabi ki elektronik sigara o dönemde manuel olarak kullanıyordu.


Manuel olarak kullanan bu sigara üzerinden bulunan düğmeye bastıkçakullanmak mümkündü. Dünya üzerindeki her bir üründe olduğu gibi esigara da günümüze kadar adeta seviye atlayarak ileri seviyeye doğru çıkmıştır. Günümüzdeki seviyeye ulaşan esigara bir çok özelliği ile göz kamaştırmaktadır. Bu özellikleri bir kaç şekilde ele alabiliriz.Bu özelliklerden bir tanesi pil şarj edilebilir olmasıdır. Elektronik sigara bazı cihazlar gibi devamlı şarja ihtiyaç duymazlar. Kullanıcı sigaranın şarjını ful yaptıktan sonra cihaz sahibi ortalama içimine bağlı olarak 3 veya 4 gün rahatlıkla kullanıcının ihtiyacını karşılayabilir.

Elektronik sigara markaları günümüzde hala çeşitli mod üretimleri ile elektronik sigara kullanıcılarını keyfinden uzaklaştırmamayı amaçlamaktadır. Türkiye'de bulunan bir çok esigara üreticisi bulunduğundan dolayı çeşitliliği de oldukça fazladır. Piyasa içerisinde farklı şekillerde tasarım ve renk üreten bir çok marka bulunmaktadır. Bu firmalar birbirleri ile rekabet halinde olduğundan dolayı smok modelleri de gün geçtikçe hafif, özgün tasarım, istenilen renk seçeneği, el yormayan, zaman geçtikçe ufak modelleri çıkması ve pil dayanıklılık bakımından gün geçtikçe daha uzun müddetler kullanmayı amaçlayan firmalar her gün birbirleri hatta kendileri ile rekabet haline giriyorlar. Bu rekabet ortamı genellikle hem üreticiyi hem de tüketiciyi oldukça üst seviyelere çıkartmaktadır. Bu markalardan en kalitelisine Vaporesso diyebiliriz. Gerçekten üretmiş olduğu pod mod cihazları ile e sigara kullanımındaki buhar ve nikotin aromasının dudak ile buluşturmayı amaçlayan çeşitli şekillerde ihtiyaca göre bay ya da bayanlar için özel tasarımları piyasaya sunmuştur.

Vaporesso Cihazlar

 • Armour Pro 100W TC Kit
 • Luxe S
 • Renova Zero Pod Kit
 • Revenger X 220W TC Starter Kit
 • Sky Solo Plus E-Sigara
 • Swag 2
 • Vaporesso Swag 80W TC Kit with NRG SE Atomizer
 • Switcher
 • Target PM80 80W Pod Kit
 • OSMALL Pod Kit 350mAh
 • Sky Solo Starter Kit 1400mAh


Model severler vaporessonun üretmiş olduğu ürünleri satış adeti olarak adeta kapış kapış sipariş verip almaktadır. Bu model üreticisi kullanıcılarına aynı zamanda renk çeşitliliği açısından zengin renklere sahip olduklarını göstermektedir. Ayrıca bu ürünlerinde mini cihaz üretmeyi amaçlamaktadırlar. Bu amaç sayesinde cihazı dilediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Şarj bakımından gerçekten hızlı çabuk ve kolay şarj edebilme imkanına sahipsiniz. Diyelim ki cihazınızı elinize aldınız ürün üzerinde bulunan kısımdan cihazın şarjının olmadığını fark ettiniz. Hemen şarja taktığınız andan itibaren yarım saat içerisinde şarjınız tamamlanmış olacaktır. Pil ömrü uzun olduğundan şarj sizi baya uzun zaman götürecektir. Tabi ki her teknolojik cihazlarda olduğu gibi şarj bitmeden şarja takılır veyahut şarj ful olmadan şarjdan çıkartılır ise elbette şarj konusunda bir müddet sonra sıkıntı yaşamaya başlayabilirsiniz. Ekstra külfet ödememek için lütfen şarjınız bittiğinde şarjdan çıkartın yada şarjınız ful olduktan sonra şarjdan çıkartmanızı öneririm.

Antalyada En Çok Tavsiye Edilen E Sigara Cihazları

Elektronik sigara markaları kullanmak isteyenlere en baştan hangi cihazlar ile başlanılmalı yada hangi cihazlar alınmalı gibi sizlerin genelde sormuş olduğunuz sorularınızı yazımızda sizlere en iyi elektronik sigara çeşitleri hakkında bilgi vereceğiz. Artık siz de tütün kullanımından sadelikten ya da kendinizi artık daha çok geliştirmek istiyorsanız elektronik cihazlara geçiş yapabilirsiniz. Tabi ki her üründe olduğu gibi oldukça basit ve uygun bir fiyat aralığı olan ürünler ve model bulunmaktadır.

Bunlara başlangıç kiti denilmektedir. Başlangıç kit çeşitleri sahip olduğu tek özelliklerden bir tanesi kilit sistemi bulunmasıdır. Yani cihaz üzerinde bulunan tuşa beş kez basıldığında cihaz aktif hale gelir. Aktif haldeyken cihazı kullanmak istiyorsanız kilit sistemini açtığınız düğmeye her çekim sırasında bir kere çekil ile bilikte basılması gerekmektedir. Tekrar kapatmak için tekrar cihaz üzerindeki tuşa beş kez basmanız yeterli olacaktır. Yeni başlayan kullanıcılar bu şekilde kullanıma başlayabilirler. Tabi ileri bir düzey farklı elektronik sigara markası çeşitleri de bulunmaktadır.

Bu elektronik sigara modelleri cihaz üzerinde bulunan OLED ekranı olsun ve her çekimde tuşa basmak yerine otomatik olarak sadece nefes çekimi ile içinize bol duman çekebileceğiniz ayrıca sağlamlığı ve çok ufak yapısı ile gerçekten göz dolduran elektronik cihazlar da vardır. Dediğimiz gibi bu cihazlar biraz daha çok tecrübe isteyen bir cihazlardır. Buhar konusunda başlangıç kiti ile ileri seviye bir cihazda fark vardır . O fark ise elektronik sigara likiti tank büyüklüğü ve elektronik sigara pili gücünün yüksekliği ile alakalıdır. Yani ne kadar çok likit tankı o kadar aroma demek ve ne kadar pil gücü demek o kadar çalışan bir elektronik sigara demektir. Bu iki olay ile uzun süreli bir kullanım gerçekleştirilebilir. Bu farkta buradan kaynaklanmaktadır. Gelişmiş cihazlarda cihaz üzerindeki ekran sayesinde şarz yüzdesini karanlık alanlar dahil her yerde kolaylıkla kontrol etme imkanınız vardır. Ayrıca smok likit aroması kullanmanız gerekmektedir. Aroma sayesinde gerçek bir tat almak isteyenler genelde nikotin seviyesi yüksek olan aromaları kullanmak istemektedirler. Likit dolumu yaparken likidi taşırmamaya dikkat edilmelidir. Günümüzdeki en teknolojik cihazların dolum yeri ya geniştir ya da satın almış olduğunuz likit aromasının dolum ağzı iğne ucu kadar ufak olduğundan dolum işlemini kolayca yapabilirsiniz. Pil seviyeleri bakımından en gelişmiş olan bazı cihazlar da bulunmaktadır. Bu tarz ürünler genelde kullanıcıya gün içerinde ful olan şarjı ile tamamen yetecektir.

Antalyada ESigara Satın Almak İçin Nasıl Bir Yol İzlenir?

Siz değerli okuyucularımız eğer makalemizde yazmış olduğumuz yazımızı okuyup orijinal elektronik sigara tavsiye işlemi ardından bir e sigara almak istiyorsanız çeşitli modeller arasından dilediğiniz ve beğendiğiniz popüler ürün yada ürünlerin siparişini sitemizde verebilirsiniz. Sizler için özel üretilmiş olan ürünlerin kodu ile birlikte araştırmasını yaptıktan sonra kendiniz ya da eşiniz için birden fazla adet sipariş verebilirsiniz. Eşinize ya da sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmak istiyorsanız eşiniz ve sevdiklerinize birisi için hemen sipariş verin. Aromalar için ise kendinizin sevmiş olduğu bir çok meyve, bitki aromaları, çerez, bisküvi ve tropikal olan meyve aromalarının da nikotini bakımından zengin olan likitlerin de siparişini sitemiz aracılığı ile aynı gün sipariş verebilirsiniz.

Cihaz ya da orijinal elektronik sigara likit aromaları kapıda teslimi gerçekleşmektedir. Seçmiş olduğunuz ürün model veya likit aroması stokta yok şeklinde görüntüleyip bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde beğenmiş olduğunuz ürünleri sizlerin kullanımına hemen sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ürün siparişi vermediyseniz ve sepetiniz boş ise orijinal elektronik sigara ve aromalar ile sepetiniz boş kalmasın. Ürün cihaz ve aromalar için sepetinize doldurmuş olduğunuz ürünleri adres bilginizi tam, doğru ve eksiksiz girdikten sonra ödeme alanı kısmından ödemesini yaptıktan sonra yapmanız gereken tek kapınıza kadar gelen kargoyu beklemek olacaktır. Dilerseniz tüm işlemleri yaptıktan sonra ürününüzün şeffaf kargo ile gelmesini isteyebilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olamak için ürününüz şeffaf kargo ile de kapınıza getirilip kapıda ödeme yolu ile nakit ya da kredi kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Antalya Elektronik sigara modelleri sahip olan bir takım özellikler ile ön plana çıkar bu nedenle alışveriş sepetiniz boş çıkmasın. Elektronik sigara kullanımı günden güne büyük artış göstermektedir. Bu zamana kadar kullanılan kategoriler arasında yer alan elektronik sigaralar kapasitesi ve performansı yüksek olması göz önünde bulundurularak sitemize eklenmiştir. Yedek coil ve kartuş içinde ek olarak stoklarımızda yer almaktadır. Son olarak ürünü alır kullanırsınız nedir ne değildir gibi aklınıza takılanlar var ise destek talebinde bulunabilirsiniz.

Antalya elektronik sigara yedek parçalarıda uygun fiyatla temin edebilirsiniz stoklarımızda mevcuttur. Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez ilçelerinde aynı gün ücretsiz kargo imkanı ile tüm çeşitleri müşterilerimize ulaştırmaktayız. Bizlere whatsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.