Ücretsiz Kargo (150 TL Üstü) - Kapıda Ödeme

Aspire ZQ Vi Pod Sigara

 270,00

1 Adet Aspire ZQ Vi Pod Cihazı 650mah
1 Adet USB Kablosu
1 Adet Kullanıcı Kılavuz
1 Adet Garanti Kartı
1 Adet Likit Şişesi

Stok kodu: asprzqvi Kategoriler:

Açıklama

Aspire ZQ Vi pod mod  eşsiz bir elektronik sigara deneyimi yaşamak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. Elektronik sigara; normal sigaranın zararlı etkilerinden kurtulmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bu pod sigara sayesinde normal sigarayı bırakarak çok daha sağlıklı bir hayat süren sayısız insan bulunmaktadır.

Aspire ZQ Vi pod mod  elektronik sigara kullanmak isteyenler için oldukça doğru bir tercih olacaktır. Elektronik sigaralar; pille çalışan ve sigara bağımlılarının nikotin ihtiyacının giderilmesini sağlayan ürünlerdir.

Bu pod mod elektronik sigarayı kullanmanız durumuda normal sigaranın zararlı etkilerine maruz kalmamış olursunuz. Çünkü, elektronik sigara kullandığınız takdirde çekilen havanın duman olarak değil buhar olarak geri üflenmesine tanıklık edersiniz.

Aspire ZQ Vi elektronik sigara kullanmak istiyorsanız 18 yaşın üzerinde olmalısınız. Sigaradan kurtulmak isteyen insanların sayısının sürekli olarak arttığı hesaba katıldığında Aspire ZQ Vi kullananlar, sağlığa zararlı olmayan bir aktivite olduğunu bilmektedirler. Aspire ZQ Vi pod mod fiyat bakımından uygun bir şekilde sayfamızda yerini almıştır.

Aspire ZQ Vi İnceleme

Aspire zq vi pod kit  nasıl çalışır? Bu elektronik sigaranın çalışması, diğer elektronik sigaralarla benzerdir. Ürünün içerisinde pil bulunmaktadır. Pilin tüpte yer alan likiti ısıtmasından dolayı buhar meydana gelmektedir.

Bir başka deyişle, pil ve kartuşun beraber çalışması sayesinde duman oluşmaktadır. Söz konusu dumanın kullanan kişilere gerçek bir sigara deneyimi yaşattığından bahsedilebilir.

Aspire ZQ Vi e sigara kullanan kişilerin gerçek sigara deneyimi yaşamalarına ek olarak sağlığa zararlı bir madde kullanmadıklarından emin olması gerekir. Geçmişten bu yana yapılan araştırmalar neticesinde elektronik sigara kullanımının normal sigaraya kıyasla %95 daha zararsız olduğu belirlenmiştir.

Bunun sebebi, hiç şüphesiz Aspire ZQ Vi Pod sistem elektronik sigara içerisinde bulunan nikotin oranının normal sigaraya kıyasla çok daha az seviyede olmasıdır. Herkesin bildiği gibi nikotin, sağlığa zararlı bir maddedir.

Ancak, Aspire ZQ elektronik sigaranın nikotin oranının az olması, onun vermiş olduğu sigara hazzının az olacağı anlamına gelmemesi gerekir.

Çünkü bu cihazda verimli bir nikotin miktarı yer almaktadır. Aspire ZQ Vi Podun içerisinde bulunan nikotin oranının neredeyse kahve ve çayla denk olduğu söylenebilir. Bu sayede, sigarayı bırakmak isteyenlerin imdadına yetişmektedir. Pille çalışan Aspire ZQ Vi Pod elektronik sigara likitin dumanını buhar olarak dışarıya vermesine sebep olmaktadır.

Aspire ZQ Vi Pod e sigara satın almak istiyorsanız tercihiniz sitemiz olmalıdır. Sitemizde orijinal ürünler sayesinde  bu pod e sigarayı hem hesaplı hem de kaliteli olarak alma şansına sahip olabilirsiniz.

Aspire ZQ Vi Pod Hangi Bölümlerden Meydana Gelmektedir?

Toplam üç bölümden meydana gelmektedir. Bu bölümler; atomizer, kartuş ve pil olarak bilinmektedir. En büyük avantajı; şarj edilmesi mümkün olan lityum pillerle çalışıyor olmasıdır.

Aspire ZQ Vi Pod elektronik sigara pilini akıllı telefonunuz için kullandığınız şarj aletleriyle rahatlıkla şarj edebilirsiniz. Ayrıca, şarj etmenizin ardından söz konusu pili uzun süre kullanmanız mümkün olmaktadır. Piller; ürünün buharlaşma odasına bağlı olarak çalışmaktadır. Ayrıca, elektronik kontrollerin gerçekleştiği ve buhar üretiminin yapıldığı boş boruya bağlı olarak işlevini tamamladığı bilinmektedir.

Pilleri; ürünün çalıştırılmasıyla beraber aktif olmaktadır. Ancak, pillerin buharlaşma odasında beklenen faaliyeti yerine getirmesi için kartuşların takılı olması gereklidir. Kartuşun ucu, cihaza takılmaktadır. Buna ek olarak, kartuşun ucunun ağız parçası olarak faaliyet göstermesi söz konusudur.

Aspire ZQ Vi  kartuşları ilk alındığı tarihte sonuna kadar dolu olduğu bilinmektedir. Ancak, kartuşun bitmesi halinde tekrar doldurulması mümkündür. Bunun yanı sıra, kartuşların içerisinde yer alan sıvıda propilen glikol yer almaktadır.

Aspire ZQ Vi kartuşu  satın alınması sırasında tüketicilerin nikotin oranına göre seçim yapması söz konusu olmaktadır. Bazı kartuşların nikotin oranı sıfır olarak bilinmektedir. Buna ek olarak, kartuşlarda bulunan sıvıların içerisinde farklı aromalar bulunmaktadır. Bu aromalar sayesinde kullanıcıların elektronik sigaradan aldığı zevk iki katına çıkmaktadır. Bu aromaların karpuz, kavun, muz, elma gibi farklı meyveleri, hatta gofret aromasını içermesi söz konusudur. Aromalı elektronik sigara satın alındığı takdirde tüketicilerin daha keyifli bir elektronik sigara deneyimi yaşaması mümkün olmaktadır.

Aspire ZQ Vi pod mod e sigara içerisinde yer alan kartuş; oldukça önemli bir işleve sahiptir. Elektronik sigara kullanıcısının yapmış olduğu solumanın atomizere aktarılmasını ve sıvının buhar haline gelmesini kartuş sağlamaktadır. Atomizer üzerinde teller bulunmaktadır. Ürünün çalışmasıyla beraber pil aktif hale gelmektedir. Pilin aktif hale gelmesi, atomizeri tetiklemektedir. Çünkü, atomizer üzerinde bulunan teller ısınmaya başlamaktadır. Bu ısınma sonucunda buharlaşma meydana gelmektedir.

Aspire ZQ Vi Pod Nasıl Kullanılır ve Özellikleri Nelerdir?

Aspire ZQ Vi Podun  iki ml likit kapasitesi bulunmaktadır. Ancak, ürünün içerisinde yer alan likitin bitmesinin ardından dolumunun yapılması söz konusudur. Bu sayede, tüketicilerin ekonomik açıdan avantaj sağlaması mümkündür. Bilg olarak aspire ZQ Vi likit dolumunun rahatlıkla yapıldığını eklemek gerekir.

Aspire ZQ Vi  sigara; hem elektronik sigaraya yeni başlayanlar hem de yıllardır bu ürünü kullananlar tarafından oldukça sevilen bir üründür. Bu ürünü farklı kılan detaylardan birisi, spiral hava sistemine sahip olmasıdır. Ayrıca, pilinin şarj edilebilir olma avantajı bulunmaktadır. Ürünün pil kapasitesinin 650 mAh olarak bilinmektedir. Söz konusu pil kapasitesinin yüksekliğinden dolayı ürünün uzun süre kullanılması mümkündür. Hatta, şarjının gün boyu bitmemesi sayesinde yolculuklarda rahatlıkla kullanılması söz konusu olmaktadır.

Kullanıcı isteklerine göre kullanılması mümkündür. İsteyenler ürünün tam güç modunda çalışmasını talep edebilirler. İsteyenler ise sabit voltaj modunu tercih edebilirler. Ürünün koruma özelliklerinin de oldukça gelişmiş olduğunu söylemek mümkündür. Örneğin, akıllı çip koruma sistemi aktif olarak çalışmaktadır. Buna ek olarak, ürünün kısa devre yapması gibi durumlar başta olmak üzere sorun yaşandığı durumlarda tüketiciye bilgi verilmektedir.

Avantajları bununla sınırlı değildir. Podun değiştirilmesi ve çıkarılması oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü, bu işlem için organize edilen manyetik konektör bulunmaktadır. Bilhassa elektronik sigaraya yeni başlayacak kişiler için Aspire ZQ Vi Pod e sigaranın oldukça uygun bir ürün olduğunu söylemek gerekir. Ürünün manuel tuş kullanımına sahip olması ise başka bir avantajdır.

Aspire ZQ Vi Pod Kullanıcı Yorumları

Her yaştan elektronik sigara kullanıcıları tarafından sevilerek kullanıldığını belirtmek gerekir. Ancak, bu ürünü kullanmaya başlamadan önce hangi likitin kullanılacağına karar vermek gerekir.

Bu noktada, geçmiş kullanıcı deneyimleri ön plana çıkmaktadır. Örneğin, geçmişte çok sigara içen kişilerin yüksek nikotin oranına sahip olan likitleri kullanması gerekir. Bu çözüm, belirli bir süre için geçerli olmaktadır.

Yüksek nikotin oranına sahip olan likitleri tercih eden kişilerin bir süre sonra az nikotin oranına sahip olan likitlere geçiş yapması doğru olacaktır. Ayrıca, damak tadına en uygun aromaların bulunması için farklı likitlerin denenmesi tavsiye edilmektedir. Aspire zq vi yorum bakımından beğeni alan bir ürün.

Aspire ZQ Vi satın al sayfamızdan uygun fiyat ile kapıda ödeme şeklinde satın alabilirsiniz. Sitemizde ayrıca harika lezzet veren salt likit çeşitlerinden birini seçerek bu cihazı daha keyifli kullanabilirsiniz.

Aspire ZQ Vi Pod Sigara için 1 inceleme

 1. 5 out of 5

  Emel

  Ürünüm geldi çok teşekkürler ,aslında ilk başta korkmuştum ne yalan söyleyim dolandırırlar yada sahte ürün olur diye, ama ürünleri şu an keyifle kullanıyorum çok teşekkür ederim .

  • blank

   salt

   Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz Emel hanım.

İnceleme yap